LED світлодіодний WD1098 (настільний 2700-6500К, 3 режими, RGB, 8W) WORK'S)
969 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6902011322956. Потужність: 9 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Режими роботи: 3. Ступінь захисту: IP20. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина: 183 мм. Колір: Білий. робоча напруга: 110-240В. Висота: 380 мм. Світловий потік: 500 Lm. Температура світіння: 2700-6500K. Кількість джерел світла: 32/16. Ресурс роботи: 30 000 год. Індекс кольоропередачі: Ra > 70.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Work |
| Довжина | 183 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra > 70 |
| Висота | 380 мм мм |
| Висота, мм | 380 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина, мм | 183 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість джерел світла | 32/16 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність | 9 Вт кВт |
| Режими роботи | 3 |
| Ресурс роботи | 30 000 рік |
| Світловий потік | 500 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура світіння | 2700-6500K |
| Ширина, мм | 138 мм |
| Штрих код | 6902011322956 |
| Робоча напруга | 110-240В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴


