Ліхтар LED, аварійна лампа EL1505M1-20WX7 (20W, 12 SMD,3.7V 1200MAH, 3-4 години роботи) (GRUNHELM)
259 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6922021265852. Напруга: DC5-6V. Потужність: 2 Вт. Вага: 0.08 кг. Матеріал корпуса: АБС-пластик. Акумулятор: Літій 3.7V. Тип: Кемпінговий. Колір: Білий/помаранчевий. Ємність акумулятора: 1200 мАг. Час зарядки: 5-6 годин. Кількість режимів: 3. Габарити упаковки: 79х120х79 мм. Розмір: 140х80 мм. Світлодіод: 12 SMD 5730. Заряджання: Мережа 220В. Зарядний роз'єм: USB. Напруга зарядки: FC100-240V-50-60 Hz.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 мАг |
| Акумулятор | Літій 3.7V |
| Вага | 0.08 кг кг |
| Габарити упаковки | 79х120х79 мм |
| Заряджання | Мережа 220В |
| Зарядний роз'єм | USB |
| Колір | Білий/помаранчевий |
| Кількість режимів | 3 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик |
| Напруга | DC5-6V |
| Напруга заряджання | FC100-240V-50-60 Hz |
| Потужність | 2 Вт кВт |
| Розмір | 140х80 мм |
| Світлодіод | 12 SMD 5730 |
| Тип | Кемпінговий |
| Час заряджання | 5-6 годин |
| Штрих код | 6922021265852 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴


