Ліхтар LED, аварійна лампа EL1505M2-30W7 (30W,42 SMD,3.7V 3600MAH, 4-6 години роботи) (GRUNHELM)
529 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6922021265876. Напруга: DC5-6V. Потужність: 4 Вт. Вага: 0.19 кг. Матеріал корпуса: АБС-пластик. Режими роботи: 3. Акумулятор: Літій 3.7V. Тип: Кемпінговий. Колір: Білий/помаранчевий. Ємність акумулятора: 3600 мАч. Час роботи: 4 години. Час зарядки: 5-6 годин. Кількість режимів: 3. Габарити упаковки: 105х168х105 мм. Розмір: 160х100 мм. Світлодіод: 42 SMD 5730. Заряджання: Мережа 220В. Зарядний роз'єм: USB. Напруга зарядки: FC100-240V-50-60 Hz.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 мАч |
| Акумулятор | Літій 3.7V |
| Вага | 0.19 кг кг |
| Габарити упаковки | 105х168х105 мм |
| Заряджання | Мережа 220В |
| Зарядний роз'єм | USB |
| Колір | Білий/помаранчевий |
| Кількість режимів | 3 |
| Матеріал корпуса | АБС пластик |
| Напруга | DC5-6V |
| Напруга заряджання | FC100-240V-50-60 Hz |
| Потужність | 4 Вт кВт |
| Режими роботи | 3 |
| Розмір | 160х100 мм |
| Світлодіод | 42 SMD 5730 |
| Тип | Кемпінговий |
| Час заряджання | 5-6 годин |
| Час роботи | 4 години |
| Штрих код | 6922021265876 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴


