Скакалка з лічильником довжина 260 см рожевий (X-TREME)
135 ₴
- В наявності
- Код: XTJPC-260P
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вага: 104 г. Виробник: X-TREME. Тип: Скакалка. Довжина: 260 см. Матеріал: ПВХ. Колір: Рожевий. Довжина ручки: 17 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 104 г кг |
| Довжина: | 260 см мм |
| Довжина ручки | 17 см |
| Довжина, мм | 260 см |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Скакалка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


