Робоча температура: -40 + 60°C. Виробник: Werk. Матеріал: HP295 +Q235 Сталь. Об `єм: 26.2 л. Вага циліндра: 13 кг. Наповнення: 12.5 кг. Випробувальний тиск: 3.0 МПа. Зовнішній діаметр: 300 мм. Номінальна товщина: 2.65 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага циліндра | 13 кг |
| Випробувальний тиск | 3.0 МПа |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Матеріал | HP295 +Q235 Сталь |
| Наповнення | 12.5 кг |
| Номінальна товщина | 2.65 мм |
| Об `єм | 26.2 л |
| Робоча температура | -40 + 60°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 097 ₴


