Штрих код: 6902261212731. Потужність: 1650 Вт. Вага: 141 г. П'єзопідпал: Так. Матеріал виготовлення: Сталь, цинк, пластик. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Габарити: 170х50х70 мм. Витрати палива: 120 г/год. Макс. температура: 1300°C. Діаметр сопла: 22 мм. Тип балона: Цанговий. Вид палива: Вибутий 72% + пропан 22% + бутан 6%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 141 г кг |
| Вид палива | Вибутий 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Витрати палива | 120 г/рік |
| Габарити | 170х50х70 мм |
| Діаметр сопла | 22 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Макс. температура | 1300°C |
| Матеріал виготовлення | Сталь, цинк, пластик |
| П'єзопідпал | Да |
| Потужність | 1650 Вт кВт |
| Тип балона | Цанговий |
| Штрих код | 6902261212731 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴


