Штрих код: 6902261211826. Потужність: 3500 Вт. Вага: 105 г. Матеріал виготовлення: Сталь, цинк, пластик. Виробник: X-Treme. Країна походження: Китай. Габарити: 203х40х100 мм. Витрати палива: 258 г/год. Макс. температура: 1300°C. Діаметр сопла: 25 мм. Тип балона: Цанговий. Вид палива: Вибутий 72% + пропан 22% + бутан 6%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 105 г кг |
| Вид палива | Вибутий 72% + пропан 22% + бутан 6% |
| Витрати палива | 258 г/рік |
| Габарити | 203х40х100 мм |
| Діаметр сопла | 25 мм мм |
| Країна походження | Китай |
| Макс. температура | 1300°C |
| Матеріал виготовлення | Сталь, цинк, пластик |
| Потужність | 3500 Вт кВт |
| Тип балона | Цанговий |
| Штрих код | 6902261211826 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴


