Виробник: Werk. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 200 см. Матеріал: Поліестер. Колір: Айворі. густина: 240 г/м².
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Довжина | 200 см |
| Колір | Айворі |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Плед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 200 см |
| Ширина, мм | 160 см |
| густина | 240 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴


