Штрих код: 6902001018951. Виробник: Werk. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Довжина: 220 см. Матеріал: Поліестер. Колір: Бежевий. Упаковка: Атласна стрічка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Довжина | 220 см |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Плед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 220 см |
| Паковання | Атласна стрічка |
| Ширина, мм | 200 см |
| Штрих код | 6902001018951 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴


