Додатково: Підшипник ABEC-7. Колір: Біло-чорний. Максимальне навантаження: 80 кг. Кермо: Алюміній, З регулюванням висоти, Складане кермо, Фіксатори ручок. Передні колеса: 200 мм с амортизатором. Задні колеса: 200 мм. Матеріал коліс: Поліуретан. Дека: Алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дека | Алюміній |
| Додатково | Підшипник ABEC-7 |
| Задні колеса | 200 мм |
| Кермо | Алюміній, З регулюванням висоти, Складане кермо, Фіксатори ручок |
| Колір | Біло-чорний |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 200 мм з амортизатором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴


