(125248) Самокат підлітковий X-TREME AS-2009SB рожево-білий
1 388 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додатково: З ручним гальмом, Підшипник ABEC-7. Колір: Рожевий. Максимальне навантаження: 80 кг. Кермо: Сталь, З регулюванням висоти, Складане кермо. Передні колеса: 200 мм. Задні колеса: 200 мм. Матеріал коліс: Поліуретан. Дека: Сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Колір | Рожевий |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дека | Сталь |
| Додатково | З ручним гальмом, Підшипник ABEC-7 |
| Задні колеса | 200 мм |
| Кермо | Сталь, З регулюванням висоти, Складане кермо |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 388 ₴


