Додатково: Кольорове підсвічування. Колір: Чорний. Максимальне навантаження: 60 кг. Кермо: Алюміній, З регулюванням висоти. Передні колеса: 118х28 мм з підсвічуванням. Задні колеса: 76х24 мм з підсвічуванням. Матеріал коліс: Поліуретан. Дека: Основа : нейлон, Дошка : PP пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Treme |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дека | Основа: нейлон, Дошка: PP пластик |
| Додатково | Кольорове підсвічування |
| Задні колеса | 76х24 мм з підсвічуванням |
| Кермо | Алюміній, З регулюванням висоти |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Передні колеса | 118х28 мм з підсвічуванням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴


