Велосипед FORTE WARRIOR сталь.рама 13", колеса 26" синьо-чорний
6 145 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість швидкостей: 21. Виробник: Forte. Колір: Синьо-чорний. Рама: 13"". Діаметр коліс: 26"". Матеріал рами: Сталь. Передня вилка: Сталева 27 мм * 25,4. Кермо: Ø22,2*31,8, сталевий. Рульова колонка: JH 1-1/8. Виніс руля: Ø28,6 * 31,8 алюміній. Грипси: Ø22*120 мм. Покришки: JIUYU 24"" * 2,1. Ободи: 24"" * 1,75 * 14G * 32H алюмінієві двостінні. Передня втулка: ZHENGFENG сталева 14G*3/8*32H / 100W * 140l. Задня втулка: ZHENGFENG сталева 14G*3/8*32H / 135W * 175l. Касета: TZ 500. Каретка: XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві. Педалі: MX-P606 9/16"" сталеві. Ланцюг: KMC. Передній перемикач: SHIMANO FD-TY300. Задній перемикач: SHIMANO RD-TY21. Манетки: EF500 3x7 шв.. Сідло: JW-1388 BK 7 мм, штир JIABAO 28.6*300 мм сталевий. Гальмо: DB01 механічні дискові 160 мм. Клас: Гірський. Картридж: XUHUA L=120.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | Ø28,6 * 31,8 алюміній |
| Гальмо | DB01 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | Ø22*120 мм |
| Діаметр коліс | 26"" |
| Задня втулка | ZHENGFENG стальова 14G*3/8*32H/135W*175l |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY21 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | XUHUA L=120 |
| Касета | TZ 500 |
| Кермо | Ø22,2*31,8, сталевий |
| Клас | Гірський |
| Колір | Синьо-чорний |
| Ланцюг | KMC |
| Манетки | EF500 3x7 шв. |
| Матеріал рами | Сталь |
| Ободи | 24"" * 1,75 * 14G * 32H алюмінієві двостінні |
| Педалі | MX-P606 9/16"" сталеві |
| Передня вилка | Сталева 27 мм * 25,4 |
| Передня втулка | ZHENGFENG стальова 14G*3/8*32H/100W * 140l |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY300 |
| Покришки | JIUYU 24"" * 2,1 |
| Рама | 13"" |
| Рульова колонка | JH 1-1/8 |
| Сідло | JW-1388 BK 7 мм, штир JIABAO 28.6*300 мм сталевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 145 ₴


