Велосипед FORTE EXTREME алюм.рама 19", колеса 27,5", Сіро-Червоний(помаранчевий)
9 578 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість швидкостей: 21. Виробник: Forte. Колір: Сіро-червоний. Рама: 19"". Діаметр коліс: 27.5"". Матеріал рами: Алюміній 6061-T6. Передня вилка: Сталева 28.6 мм*25.4; з LockOut. Кермо: Ø22.2*31.8 сталевий. Рульова колонка: NECO/JH 1-1/8. Виніс руля: Ø28.6*31.8 алюміній. Грипси: Ø22*125 мм. Покришки: CST 27.5*2.1. Ободи: 26""*1.75""*14G*36H, алюмінієвий, двостінний. Передня втулка: SHUNFENG Сталева HB-25FQ 14G*36H. Задня втулка: SHUNFENG Сталева HB-25R14G*36H. Касета: SHIMANO AMFTZ500. Каретка: XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві. Педалі: HAOLONG Сталеві 9/16"". Ланцюг: KMC C8. Передній перемикач: SHIMANO FD-TZ500. Задній перемикач: SHIMANO RD-TY-300. Манетки: SHIMANO ST-EF500 3х7 шв.. Сідло: HG5900 7 мм, штир JIABAO 27.2*300 мм алюміній. Гальмо: REPUTE DSC-310 механічні дискові 160 мм. Клас: Гірський. Картридж: NECO B910S.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виніс руля | Ø28.6*31.8 алюміній |
| Гальмо | REPUTE DSC-310 механічні дискові 160 мм |
| Грипси | Ø22*125 мм |
| Діаметр коліс | 27.5"" |
| Задня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25R14G*36H |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY-300 |
| Каретка | XIANGDA 24-34-42 170 мм сталеві |
| Картридж | NECO B910S |
| Касета | SHIMANO AMFTZ500 |
| Кермо | Ø22.2*31.8 сталевий |
| Клас | Гірський |
| Колір | Сіро-червоний |
| Ланцюг | KMC C8 |
| Манетки | SHIMANO ST-EF500 3х7 шв. |
| Матеріал рами | Алюміній 6061-T6 |
| Ободи | 26""*1.75""*14G*36H, алюмінієвий, двостінний |
| Педалі | HAOLONG Сталеві 9/16"" |
| Передня вилка | Сталева 28.6 мм*25.4; з LockOut |
| Передня втулка | SHUNFENG Сталева HB-25FQ 14G*36H |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TZ500 |
| Покришки | CST 27.5*2.1 |
| Рама | 19"" |
| Рульова колонка | NECO/JH 1-1/8 |
| Сідло | HG5900 7 мм, штир JIABAO 27.2*300 мм алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 578 ₴


