Кількість швидкостей: 2. Тип двигуна: Электрический. Вага: 95 кг. Кількість швидкостей: 2. Тип двигуна: Електричний. Довжина: 1755 мм. Колір: Синій. Тип акумулятора: Тяговий свинцево-кислотний. Ємність акумулятора: 60 В/20 Аг. живлення: Акумулятор. Висота: 1220 мм. Країна виробництва: Китай. Номінальна потужність двигуна: 1800 Вт. Розміщення двигуна: Заднє. Час до повного заряду: 8 год. Розміщення акумулятора: На рамі. Рама: Трубчастий каркас. Гальма передні: Дискові. Гальма задні: Барабанні. Тип шин: Передня : 3.00-10, Задня : 3.00-10. максимальна швидкість: 50 км/год. Дистанція пробігу на одному заряді: 60 км. Максимальна вантажопідйомність: 140 кг. Номінальна кількість циклів зарядки: 700-800. Передня підвіска: Не регульована амортизаційна вилка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YADEA |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 60 В/20 Аг |
| Вага | 95 кг кг |
| Висота | 1220 мм мм |
| Висота, мм | 1220 мм |
| Гальма задні | Барабанні |
| Гальма передні | Дискові |
| Дистанція пробігу на одному заряді | 60 км |
| Довжина: | 1755 мм мм |
| Довжина, мм | 1755 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна вантажність | 140 кг |
| Номінальна кількість циклів зарядки | 700-800 |
| Номінальна потужність двигуна | 1800 Вт |
| Передня підвіска | Не регульована амортизаційна вилка |
| Рама | Трубчастий каркас |
| Розміщення акумулятора | На рамі |
| Розміщення двигуна | Заднє |
| Тип акумулятора | Тяговий свинцево-кислотний |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип шин | Передня : 3.00-10, Задня : 3.00-10 |
| Час до повного заряду | 8 років |
| Ширина, мм | 695 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 235 ₴


