Культиватор МКБ (ПОВІТРЯ) - МКБ-650В (FORTE)
11 595 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906529964998. Мощность гриля: 4,5л.с.. Особливості: Розбірна Фреза, Черв'ячний редуктор з дисковим зчепленням, Диски захисту рослин. Потужність: 4.5 к.с.. Охолодження: Повітряне. Двигун: Бензиновый. Тип охлождения: Воздушный. Кількість передач: 1/0. Тип старту: Ручний. Ширина оброботки: 650мм.. Глибина обробки: 200мм.. Вага: 33 кг. Тип живлення: Бензин. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. тип приводу: Редукторний. Кількість передач вперед: 1. Ширина культивації: 650 мм. Глибина культивації: 250 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Висота, мм | 405 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 250 мм |
| Глибина оброблення | 200 мм. мм |
| Двигун | Бензиновий |
| Довжина, мм | 700 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач | 1/0 |
| Кількість передач вперед | 1 |
| Потужність гриля | 4,5 л.с. |
| Особливості | Розбірна Фреза, Черв'ячний редуктор з дисковим зчепленням, Диски захисту рослин |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 4.5 к.с. кВт |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 650 мм |
| Ширина оброботки | 650 мм. |
| Ширина, мм | 470 |
| Штрих код | 6906529964998 |
| Тип приводу | Редукторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 595 ₴


