Культиватор синій (ПОВІТРЯ) - 1050-3 (колеса 10", 6,5кс) (FORTE)
30 260 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906529951196. Мощность гриля: 6,5л.с.. Особливості: Чавуний корпус редуктора, Фреза 24 ножа (4 секції по 4 ножі нерозбірна), Регулювання положення керма по горизонталі та вертикалі, Повітряний фільтр масляного типу. Потужність: 6.5 к.с.. Тип двигуна: Четырехтактный. Охолодження: Повітряне. Двигун: Дизельный. Тип охлождения: Воздушный. Кількість передач: 3/1. Тип старту: Ручний. Ширина оброботки: 1050мм.. Глибина обробки: 300мм.. Розмір коліс: 4.00-10. Вага: 140 кг. Об'єм двигуна: 296 см3. Тип двигуна: Чотирьохтактний. Тип живлення: Дизель. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. Модель двигуна: 178F. тип приводу: Редукторний. Кількість передач вперед: 3. Кількість передач назад: 1. Ширина культивації: 1050 мм. Глибина культивації: 300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Вага | 140 кг кг |
| Висота, мм | 600 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Глибина оброблення | 300 мм. мм |
| Двигун | Дизельний |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач | 3/1 |
| Кількість передач вперед | 3 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Модель двигуна | 178F |
| Потужність гриля | 6,5 л.с. |
| Об'єм двигуна | 296 см3 |
| Особливості | Чавуний корпус редуктора, Фреза 24 ножа (4 секції по 4 ножі нерозбірна), Регулювання положення керма по горизонталі та вертикалі, Повітряний фільтр масляного типу |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 6.5 к.с. кВт |
| Розмір коліс | 4.00-10 |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип охолодження | Повітряний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 1050 мм |
| Ширина оброботки | 1050 мм. |
| Ширина, мм | 800 |
| Штрих код | 6906529951196 |
| Тип приводу | Редукторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 260 ₴


