Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 1350G NEW(колеса 12", 17кс) (FORTE)
28 887 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості: Новий дизайн двигуна, Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр. Потужність: 17 к.с.. Тип двигуна: Четырехтактный. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Ручний. Вага: 170 кг. Тип двигуна: Чотирьохтактний. Тип живлення: Бензин. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. Тип культиватора: Вертикальний. Модель двигуна: 192F. Об'єм паливного бака: 3.6 л. тип приводу: Ручний. Кількість передач вперед: 2. Кількість передач назад: 1. Ширина культивації: 1350 мм. Глибина культивації: 300 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 170 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Модель двигуна | 192F |
| Особливості | Новий дизайн двигуна, Панель на кермі, Повітряний фільтр нового типу, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 17 к.с. кВт |
| Тип двигуна | Чотирьохтактний |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Ручний |
| Ширина культивації | 1350 мм |
| Тип приводу | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 887 ₴


