Культиватор червоний (ПОВІТРЯ) - 1350Е NEW(колеса 12", 9кс) (FORTE)
37 990 ₴
- В наявності
- Код: 10104491
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штрих код: 6906511133913. Особливості: Кермо нового типу, Повітряний фільтр на двигуні, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр. Потужність: 9 к.с.. Тип двигуна: Четырехтактный. Охолодження: Повітряне. Тип старту: Електричний. Вага: 160. Об'єм двигуна: 418 см3. Тип двигуна: Чотирьохтактний. Тип живлення: Дизель. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Інструмент: Культиватор. Тип культиватора: Вертикальний. Об'єм паливного бака: 5.5 л. тип приводу: Редукторний. Кількість передач вперед: 2. Кількість передач назад: 1. Ширина колії коліс: 5.00-12. Ширина культивації: 1350 мм. Глибина культивації: 300 мм. Ємність акумулятора: 36 Аг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип | Культиватор |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 36 Аг |
| Інструмент | Культиватор |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина культивації | 300 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Об'єм двигуна | 418 см3 |
| Особливості | Кермо нового типу, Повітряний фільтр на двигуні, Ящик для інструментів на кермі, Чавунний корпус редуктора, Розбірна фреза 3+1+1, Покращений масляний фільтр |
| Охолодження | Повітряне |
| Потужність | 9 к.с. кВт |
| Тип живлення | Дизель |
| Тип культиватора | Вертикальний |
| Тип старту | Електричний |
| Ширина колії коліс | 5.00-12 |
| Ширина культивації | 1350 мм |
| Штрих код | 6906511133913 |
| Тип приводу | Редукторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 990 ₴


