Пральна машина авт. GWS-FN812D1WB (чорн/біл. 8кг.1200 об.) (GRUNHELM)
11 729 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Дисплей: LED. Тип управління: Кнопкове/Механічне. Кількість програм: 12 програм (включаючи швидке прання за 15 хвилин). Тип двигуна: Інверторний. Вага: 6 кг. Матеріал корпуса: Сталь/Пластик. Тип двигуна: Інверторний. Помпа: Є. Тип передачі: Ремінна. Регулювання температури: Є. Матеріал бака: Нержавіюча сталь. Захист від дітей: Є. Тип завантаження білизни: Фронтальний. Максимальне завантаження білизни: 8 кг. Швидкість віджиму, що настроюється.: 1200 об/хв. Клас захисту від протікання: IPX4. Розміри (ШхГхВ): 60х51х85 см. Клас енергоефективності: A+++. Змінна швидкість віджиму: 1200/1000/800/400. Змінна температура: 20/40/60/90°C. Клас прання: А. Автобалансування: Є. Самоочищення: Є. Стерилізація: Немає. Захист перегріву двигуна: Є. Функція Eco Time: Немає. Відкладений старт: Є. Індикатор блокування дверцят: Є. Кабель живлення: Є, з вилкою. Люк: Ілюмінатор. Колір люка: Чорний. Барабан: Стільниковий. Гребінь: Хвилястий. Конструкція бака: Розбірний. Можливість використовувати без центрального водопостачання: Немає. Контроль піноутворення: Є. Захист від переливання: Є. Індикатор старту/пауза: Є. Швидке прання (за 15 хв): Є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас прання | A |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор блокування дверцят | Є |
| Індикатор старту/пауза | Є |
| Автобалансування | Є |
| Барабан | Стільниковий |
| Відкладений старт | Є |
| Гребінь | Хвилястий |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | Є |
| Захист від переливання | Є |
| Захист перегріву двигуна | Є |
| Змінна температура | 20/40/60/90°C |
| Змінна швидкість віджиму | 1200/1000/800/400 |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас енергоефективності | A+++ |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір люка | Чорний |
| Конструкція бака | Розбірний |
| Контроль піноутворення | Є |
| Кількість програм | 12 програм (включаючи швидке прання за 15 хвилин) |
| Люк | Ілюмінатор |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Матеріал корпуса | Сталь/Пластик |
| Можливість використовувати без центрального водопостачання | Немає |
| Помпа | Є |
| Регулювання температури | Є |
| Розміри (ШхГхВ) | 60х51х85 см |
| Самоочищення | Є |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтальний |
| Тип передачі | Ремінна |
| Тип керування | Кнопкове/Механічне |
| Функція Eco Time | Немає |
| Швидке прання (за 15 хв) | Є |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 729 ₴


