Пральна машина напівавт. GWF-WS702B4 (біла/синя, 7кг) (GRUNHELM)
6 639 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6990001286043. Клас енергоспоживання: А++. Вага: 16 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Колір: Білий/синій. Країна виробник: Китай. Тип пральної машини: Напівавтомат. Тип розміщення: Та, що стоїть окремо. Тип завантаження білизни: Верхній. Максимальне завантаження білизни: 6 кг. Швидкість віджиму, що настроюється.: 1300 об/хв. Потужність прання: 360 Вт. Потужність віджиму: 160 Вт. Клас захисту від протікання: IPX4. Розміри (ШхГхВ): 717х417х840 мм. Розміри з упаковкою (ШхГхВ): 750х445х880 мм. Вага з упаковкою: 18 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 18 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Колір | Білий/синій |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Потужність віджиму | 160 Вт |
| Потужність прання | 360 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 717х417х840 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 750х445х880 мм |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Швидкість віджиму, що настроюється. | 1300 об/хв |
| Штрих код | 6990001286043 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 639 ₴


