Пральна машина напівавт. однобакова GWB-W602-B (біла/блакитка, 6кг) (GRUNHELM)
4 079 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: . Рівень шуму: 62 Дб. Напруга: 220 Вт. Енергоспоживання: 115 кВт.г/рік. Вага: 9.5 кг. Матеріал корпуса: ABS пластик. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Колір: Білий/блакитний. Країна виробник: Китай. Частота: 50 Гц. Витрати води: 16000 л/рік. Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТ: Клас I. Тип пральної машини: Напівавтомат. Тип розміщення: Та, що стоїть окремо. Тип завантаження білизни: Верхній. Максимальне завантаження білизни: 6 кг. Потужність прання: 300 Вт. Клас захисту від протікання: IPX4. Розміри (ШхГхВ): 430х405х765 мм. Розміри з упаковкою (ШхГхВ): 450х420х800 мм. Вага з упаковкою: 10.5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з упаковкою | 10.5 кг |
| Витрати води | 16000 л/рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Енергоспоживання | 115 кВт.г/рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТ | Клас I |
| Колір | Білий/блакитний |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал корпуса | ABS пластик |
| Напруга | 220 Вт |
| Потужність прання | 300 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 430х405х765 мм |
| Розміри з упаковкою (ШхГхВ) | 450х420х800 мм |
| Рівень шуму | 62 Дб дБ |
| Тип завантаження білизни | Верхній |
| Тип розміщення | Та, що стоїть окремо |
| Частота | 50 Гц Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 079 ₴


