Плита газоелектр. FM5611W 50см. біла (GRUNHELM)
9 649 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Кількість конфорок: 4. Управління: Поворотні перемикачі. Штрих код: 8690001225032. Енергоспоживання: 220-240B/50Гц. Вага: 31 кг. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Габарити: 505х615х855 мм. Колір: Білий. Вага брутто: 33 кг. Наявність кришки: Так. Гриль: Так. Покриття робочої поверхні: Емаль. Тиск: 20 Мбар. Тип варильної поверхні: Газоелектрична. Тип духовки: Електрична.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 33 кг |
| Габарити | 505х615х855 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 2 роки |
| Енергоспоживання | 220-240B/50Гц |
| Колір | Білий |
| Країна походження | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Наявність кришки | Да |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Тип варильної поверхні | Газоелектрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Тиск | 20 Мбар |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Штрих код | 8690001225032 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 649 ₴


