Телевізор 32, Google Android TV 11.0 - 32H500-GA11V T2 SMART TV, G7L, color box (GRUNHELM)
7 179 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902023205001. Об'єм оперативної пам'яті: 1 GB. Роздільна здатність: 1366x768 HD. Кут огляду: 170°. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Китай. Розміри: Розмір без підставки: 724 x 84 x 425 ммРозмір з підставкою: 724 x 180 x 471 мм. Кріплення: VESA 200x200. Процесор: CPU ARM Cortex-A55. Роз'єми: 1 x RF(T2); 1 x Rj45; 1 x USB; 3 x HDMI (HDCP Version: 2.2); 1 х Optical; 1 x AVin; 1 х навушники. Тип телевізора: LED. Матриця: VA. Формат: 16:9. Контраст: Статичний 3000:1, динамічний 1000000:1. Smart TV: Так. WiFi: Так. Android TV: Так. Цифровий тюнер: ATV, DVB-Т/Т2/C. Кількість динаміків: 2. Потужність динаміків: 8 Вт. Наявність пульта: Є. Діагональ: 32 дюйми (81.28 см). Обсяг внутрішньої пам'яті: 8 ГБ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Google Android |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | Да |
| Smart TV | Да |
| WIFI | Да |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діагональ | 32 дюйми (81.28 см) |
| Контраст | статичний 3000:1, динамічний 1000000:1 |
| Кріплення | VESA 200x200 |
| Кут огляду | 170° |
| Матриця | VA |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 GB |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Потужність динаміків | 8 Вт |
| Процесор | CPU ARM Cortex-A55 |
| Роз'єми | 1 x RF(T2); 1 x Rj45; 1 x USB; 3 x HDMI (HDCP Version: 2.2); 1 х Optical; 1 x AVin; 1 х навушники |
| Роздільна здатність | 1366x768 HD |
| Розміри | Розмір без підставки: 724 x 84 x 425 ммРозмір з підставкою: 724 x 180 x 471 мм |
| Формат | 16:9 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902023205001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 179 ₴


