Телевізор 24, Non-Smart TV - 24H300-T2, HD (GRUNHELM)
4 599 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020692415. Об'єм оперативної пам'яті: 2 GB. Роздільна здатність: 1366x768 HD. Кут огляду: 170°. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Країна виробник: Китай. Розміри: Розмір без підставки: 552х86х340 ммРозмір з підставкою: 552х144х370 мм. Кріплення: VESA 200x100. Процесор: CPU MSD3663. Роз'єми: 1 x RF (T2); 1 x USB; 2 x HDMI (HDCP Version: 1.4); 1 х Coax; 1 x AV in; 1 х навушники. Тип телевізора: LED. Матриця: VA. Формат: 16:9. Контраст: статичний 3000:1, динамічний 1000000:1. Smart TV: Ні. WiFi: Ні. Android TV: Ні. Цифровий тюнер: ATV, DVB-Т/Т2/C. Об'єм внутрішньої пам'яті: 4 МБ. Кількість динаміків: 2. Потужність динаміків: 2 Вт. Наявність пульта: Є. Діагональ: 24 дюйми (60.1 см).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Android TV |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | Немає |
| Smart TV | Немає |
| WIFI | Немає |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Діагональ | 24 дюйми (60.1 см) |
| Контраст | статичний 3000:1, динамічний 1000000:1 |
| Кріплення | VESA 200x100 |
| Кут огляду | 170° |
| Матриця | VA |
| Наявність пульта | Є |
| Об'єм внутрішньої пам'яті | 4 МБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Процесор | CPU MSD3663 |
| Роз'єми | 1 x RF (T2); 1 x USB; 2 x HDMI (HDCP Version: 1.4); 1 х Coax; 1 x AV in; 1 х навушники |
| Роздільна здатність | 1366x768 HD |
| Розміри | Розмір без підставки: 552х86х340 ммРозмір з підставкою: 552х144х370 мм |
| Формат | 16:9 |
| Цифровий тюнер | ATV, DVB-Т/Т2/C |
| Штрих код | 6902020692415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴


