Морозильна скриня - GCFW-200, 200л. (GRUNHELM)
7 929 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Цвет изделия: белый. Штрих код: 6902020020027. вага, кг: 34 / 37,5. Дисплей: нет. Тип управління: механическое. Рівень шуму: 42 дБ. Габариты (ВхШхГ), см: 845х905х545. Клас енергоспоживання: А+. Напруга: 220В. Генератор льда: нет. Климатический класс: SN-T. Количество компрессоров: 1. Мощность заморозки: 11 кг/24 г. Загальний об'єм: 200 л. Полезный объем морозильной камеры: 200 л. Система размораживания холодильной камеры: Defrost. Система разморозки No Frost (Frost Free): Defrost. Способ установки: отдельностоящий (соло). Тип холодильника: Морозильный ларь. Хладагент: R600A. Вага: 34 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Морозильна скриня. Колір: Білий. Висота: 84.5 см. Глибина: 54.5 см. Кількість камер: Однокамерний. Потужність заморозки: 11 кг/24 год. Витрата електроенергії: 213 кВт/рік. Корисний об'єм морозильної камери: 200 л. Кліматичний клас: SN-T. Холодоагент: R600A. Збереження холоду: 30 год. Температура у морозильній камері: -18 °C і нижче. Кількість ящиків: 1. Ширина вскмоктуючої насадки: 90.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 200 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Висота, мм | 845 |
| Витрата електроенергії | 213 кВт/рік |
| Габарити (ВхШхГ), см | 845х905х545 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Генератор льоду | Немає |
| Глибина | 54.5 см мм |
| Дисплей | Немає |
| Довжина, мм | 545 |
| Збереження холоду | 30 рік |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 200 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість ящиків | 1 |
| Потужність заморожування | 11 кг/24 г |
| Напруга | 220 В |
| Корисний об'єм морозильної камери | 200 л |
| Потужність заморозки | 11 кг/24 рік |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Температура у морозильній камері | -18 °C і нижче |
| Тип | Морозильна скриня |
| Тип холодильника | Морозильна скриня |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 90.5 см |
| Ширина, мм | 90.5 см |
| Штрих код | 6902020020027 |
| Вага (кг) | 34 / 37,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 929 ₴


