Морозильна скриня - GCFW-145, 145л. (GRUNHELM)
6 629 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Цвет изделия: белый. Штрих код: 6902019145588. вага, кг: 27 / 30. Дисплей: нет. Тип управління: механическое. Рівень шуму: 42 Дб. Габариты (ВхШхГ), см: 845х705х745. Клас енергоспоживання: А+. Напруга: 220В. Генератор льда: нет. Климатический класс: SN-T. Количество компрессоров: 1. Мощность заморозки: 10 кг/24 г. Загальний об'єм: 145 л. Полезный объем морозильной камеры: 145 л. Система размораживания холодильной камеры: Defrost. Система разморозки No Frost (Frost Free): Defrost. Способ установки: отдельностоящий (соло). Тип холодильника: Морозильный ларь. Хладагент: R600A. Вага: 27 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Тип: Морозильна скриня. Колір: Білий. Висота: 84.7 см. Глибина: 70.5 см. Кількість камер: Однокамерний. Потужність заморозки: 10 кг/24 г. Корисний об'єм морозильної камери: 145 л. Кліматичний клас: SN,N,ST. Холодоагент: Defrost. Ширина вскмоктуючої насадки: 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 145 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.7 см мм |
| Висота, мм | 845 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 845х705х745 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Генератор льоду | Немає |
| Глибина | 70.5 см мм |
| Дисплей | Немає |
| Довжина, мм | 745 |
| Кліматичний клас | SN,N,ST |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 г |
| Напруга | 220 В |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л |
| Потужність заморозки | 10 кг/24 г |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип | Морозильна скриня |
| Тип холодильника | Морозильна скриня |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | Defrost |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
| Штрих код | 6902019145588 |
| Вага (кг) | 27 / 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 629 ₴


