Морозильна камера - GHUF-85, однокамерна, 85см, 85л. (GRUNHELM)
6 429 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Цвет изделия: белый. Штрих код: 6902019085525. вага, кг: 31кг /33кг. Дисплей: нет. Тип управління: механическое. Рівень шуму: 41 Дб. Габариты (ВхШхГ), см: 850х550х580. Клас енергоспоживання: А+. Генератор льда: нет. Климатический класс: ST. Количество компрессоров: 1. Количество секций в морозильной камере: 4. Мощность заморозки: 4 кг/ 24 ч. Загальний об'єм: 85 л. Полезный объем морозильной камеры: 85 л. Система размораживания холодильной камеры: Defrost. Система разморозки No Frost (Frost Free): Defrost. Способ установки: отдельностоящий (соло). Тип холодильника: Морозильная камера. Хладагент: R600A. Вага: 31 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Морозильна камера. Колір: Білий. Висота: 85 см. Глибина: 58 см. Кількість камер: Однокамерний. Потужність заморозки: 4 кг/24 год. Кількість секцій у морозильній камері: 4. Корисний об'єм морозильної камери: 85 л. Кліматичний клас: ST. Холодоагент: R600A. Ширина вскмоктуючої насадки: 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 85 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | ST |
| Кількість компресорів | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Висота, мм | 850 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 850х550х580 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 3 роки |
| Генератор льоду | Немає |
| Глибина | 58 см мм |
| Дисплей | Немає |
| Довжина, мм | 580 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 4 |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 85 л |
| Кількість камер | Однокамерний |
| Кількість секцій у морозильній камері | 4 |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Корисний об'єм морозильної камери | 85 л |
| Потужність заморозки | 4 кг/24 рік |
| Система розморожування холодильної камери | Defrost |
| Спосіб встановлення | окремішній (соло) |
| Тип | Морозильна камера |
| Тип холодильника | Морозильна камера |
| Хладагент | R600A |
| Холодоагент | R600A |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
| Штрих код | 6902019085525 |
| Вага (кг) | 31кг /33кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 429 ₴


