Холодильник - DDH-N177D91-X, (нерж, SBS NF, 177см) (GRUNHELM)
24 479 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Управління: Сенсорне. Рівень шуму: 43 Дб. Клас енергоспоживання: А+. Енергоспоживання: 0.978 кВт/24 год. Загальний об'єм: 436 л. Вага: 75 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Колір: Нержавіюча сталь. Країна виробник: Китай. Висота: 1770 мм. Частота: 50 Гц. Глибина: 590 мм. Корисний об'єм морозильної камери: 145 л. Корисний об'єм холодильної камери: 291 л. Кліматичний клас: ST. Заморожування: 10 кг/24 год. Теплоізоляція: Циклопентанова. Кількість дверей: 2. Автономний час роботи: 570 хв. Кількість полиць холодильної камери: 8. Кількість полиць на дверях: 7. Система охолодження: No-frost. Ширина вскмоктуючої насадки: 910 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 436 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробник | Китай |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 кг |
| Висота | 1770 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 2 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 570 хв |
| Гарантія | 3 роки |
| Енергоспоживання | 0.978 кВт/24 рік |
| Заморожування | 10 кг/24 рік |
| Кліматичний клас | ST |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Кількість полиць на дверях | 7 |
| Кількість полиць холодильної камери | 8 |
| Система охолодження | No-frost |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Керування | Сенсорне |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 910 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 479 ₴


