Холодильник - MDH-N180D80-X, (нерж, multi-door, NF, 180см) (GRUNHELM)
26 099 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Рівень шуму: 43 Дб. Загальний об'єм: 362 л. Вага: 79 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Країна виробник: Китай. Висота: 1800 мм. Кількість полиць: 3+ящык. Глибина: 630 мм. Корисний об'єм морозильної камери: 125 л. Корисний об'єм холодильної камери: 237 л. Кліматичний клас: ST. Заморожування: 10 кг/24 год. Теплоізоляція: Циклопентанова. Кількість дверей: 4. Автономний час роботи: 690 хв. Кількість полиць на дверях: 4. Ширина вскмоктуючої насадки: 857 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 362 л |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 79 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 4 |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономний час роботи | 690 хв |
| Гарантія | 3 роки |
| Заморожування | 10 кг/24 рік |
| Кліматичний клас | ST |
| Корисний об'єм морозильної камери | 125 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 237 л |
| Кількість полиць | 3+яличок |
| Кількість полиць на дверях | 4 |
| Теплоізоляція | Циклопентанова |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 857 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 099 ₴


