Холодильник TRH-S166M55-W (білий, двухк, верх мороз, 166см) (GRUNHELM)
11 729 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Загальний об'єм: 252 л. Полезный объем морозильной камеры: 53 л. Полезный объем холодильной камеры: 199 л. Вага: 46 кг. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 3 роки. Тип: Холодильник. Колір: Білий. Висота: 166 см. Глибина: 58 см. Корисний об'єм морозильної камери: 53 л. Корисний об'єм холодильної камери: 199 л. Ширина вскмоктуючої насадки: 55 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Загальний об`єм | 252 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166 см мм |
| Гарантія, міс | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 58 см мм |
| Колір | Білий |
| Корисний об'єм морозильної камери | 53 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 53 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Тип | Холодильник |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 55 см |
| Ширина, мм | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 729 ₴


