Кухонна машина GKM0010, 800-1000 Вт, (GRUNHELM)
3 159 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Основний блок; Насадка гак; Насадка віночок - 2 шт; Металева чаша;. Штрих код: . Кількість швидкостей: 6. Напруга: 220В. Потужність: 800 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Насадки: Гак для замішування тіста;. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 2 роки. Довжина кабеля: 1 м. Колір: Білий. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 3.52 кг. Вага брутто: 4.33 кг. Частота: 50-60 Гц. Об'єм чаші: 4 л. Матеріал чаші: Нержавіюча сталь. Габаритний розмір упаковки: 356х246х320 мм. габаритні розміри: 330х215х280 мм. Покриття "антипалець": Так. • Розмір з підставкою: .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.33 кг |
| Вага нетто | 3.52 кг |
| Габаритний розмір упаковки | 356х246х320 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Основний блок; Насадка гак; Насадка віночок - 2 шт; Металева чаша; |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | Гак для замішування тіста; |
| Покриття "антипалець" | Да |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| Габаритні розміри | 330х215х280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 159 ₴


