Електрочайник Метал - RKS-217S, 1,8л, 1500Вт, металік, диск (RECA)
314 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020002177. Потужність: 2000 Вт. Вага: 0.7 кг. Матеріал корпуса: Пластик/метал. Захист від перегріву: Так. Нагрівальний елемент: Диск. Виробник: RECA. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електрочайник. Довжина кабеля: 0.7 м. Об `єм: 1.8 л. Колір: Нержавіюча сталь/чорний. Напруга мережі: 220-240 В. Індикатор рівня води: Так. Обертання на 360°: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Індикатор рівня води | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 0.7 м |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Нержавіюча сталь/чорний |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик/метал |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об `єм | 1.8 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Штрих код | 6902020002177 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴


