Електрочайник Метал - RKS-291SBU, 1,8л, 1500Вт, блакитний, диск (RECA)
440 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902021002916. Потужність: 1500 Вт. Вага: 0.8 кг. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик. Нагрівальний елемент: Диск. Додатково: Матеріал кришки: харчова нержавіюча сталь. Виробник: RECA. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Тип: Електрочайник. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 1.8 л. Колір: Блакитний. Напруга мережі: 220-240 В. Світловий індикатор: Так. Індикатор рівня води: Ні. Блокування живлення без води: Так. Обертання на 360°: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування живлення без води | Да |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Додатково | Матеріал кришки: харчова нержавіюча сталь |
| Колір | Блакитний |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об `єм | 1.8 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Світловий індикатор | Да |
| Штрих код | 6902021002916 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴


