Електрочайник Метал - EKS-1855SR, 2,5л, 1500-1800Вт, червоний, диск (GRUNHELM)
787 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020018550. Потужність: 1800 Вт. Вага: 0.94 кг. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь. Захист від перегріву: Так. Нагрівальний елемент: Диск. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: Повернення/обмін 14 днів. Тип: Електрочайник. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 2.5 л. Колір: Червоний/чорний. Напруга мережі: 220-240 В. Світловий індикатор: Так. Блокування живлення без води: Так. Обертання на 360°: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.94 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування живлення без води | Да |
| Гарантія, міс | Повернення/обмін 14 днів |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Червоний/чорний |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об `єм | 2.5 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Світловий індикатор | Да |
| Штрих код | 6902020018550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴


