Електрочайник Метал - EKS-1859SD, 2,0л, 1500-1700Вт, бежево-діамантовий, диск (GRUNHELM)
829 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: 6902020018598. Потужність: 1700 Вт. Вага: 1.1 кг. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик. Захист від перегріву: Так. Нагрівальний елемент: Диск. Додатково: Надійний замок кришкиМатеріал кришки нержавіюча сталь. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Електрочайник. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 2 л. Колір: Бежевий. Напруга мережі: 220-240 В. Країна виробник: Китай. Світловий індикатор: Так. Блокування живлення без води: Так. Обертання на 360°: Так. Об'єм: 2 л. Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь/пластик. Блокування включення без води: Так. Довжина кабелю: 0.75 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 2 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування включення без води | Да |
| Блокування живлення без води | Да |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 0.75 м м |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Додатково | Надійний замок кришкиМатеріал кришки нержавіюча сталь |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Бежевий |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь/пластик |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об `єм | 2 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Потужність | 1700 Вт кВт |
| Світловий індикатор | Да |
| Штрих код | 6902020018598 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴


