Електрочайник Метал - EKS-7518, 1,8л, 1500Вт, металік, диск (GRUNHELM)
375 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Електрочайник - База під чайник - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон. Цвет изделия: нерж. Штрих код: 6902017751804. Объем, л: 1.7. Потужність: 2000 Вт. Вага: 0.91 кг. Длина кабеля, м: 0.7. Потужність, Вт: 2000. Кришка: Незнімна. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь. Захист від перегріву: Так. Защита от влажности: от перегрева. Тип нагрівального елемента: скрытый (диск). Основание: С отсеком для кабеля. Световой индикатор включения: +. Стенки: одинарные. Фильтр от накипи: не сьемный. Функция сохранения тепла без поВторного кипячения: нет. Шкала уровня воды: со шкалой. Нагрівальний елемент: Диск. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Електрочайник. Об `єм: 1.8 л. Колір: Метал. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Світловий індикатор: Так. Індикатор рівня води: Так. Обертання на 360°: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Індикатор рівня води | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 230 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю, м | 0.7 |
| Довжина, мм | 165 |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від вологості | від перегрівання |
| Колір | Метал |
| Комплектація | - Електрочайник - База під чайник - Картонна коробка - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кришка | Незнімна |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 1.8 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Об'єм, л | 1.7 |
| Основа | З відсіком для кабелю |
| Потужність | 2000 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Світловий індикатор увімкнення | + |
| Світловий індикатор | Да |
| Стінки | одинарні |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Фільтр від накипу | не знімний |
| Функція збереження тепла без подругого кип'ятіння | Немає |
| Цвет изделия | неірж |
| Ширина, мм | 203 |
| Шкала рівня води | со шкалой |
| Штрих код | 6902017751804 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴


