Електрочайник Скло - EKG-2320, 2,0л, 1500Вт, чорний, диск (GRUNHELM)
819 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Чайник, Підставка, Інструкція. Штрих код: 6902021023201. Потужність: 1500 Вт. Вага: 1.26 кг. Матеріал корпуса: Жаростійке скло. Захист від перегріву: Так. Нагрівальний елемент: Диск. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Електрочайник. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 2 л. Колір: Прозорий, Чорний. Напруга мережі: 220-240 В/50-60 Гц. Світловий індикатор: Так. Індикатор рівня води: Так. Блокування живлення без води: Так. Обертання на 360°: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Індикатор рівня води | Так |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування живлення без води | Да |
| Гарантія, міс | 2 роки |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Прозорий чорний |
| Комплектація | Чайник, Підставка, Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Жаростійке скло |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220-240 В/50-60 Гц |
| Об `єм | 2 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Потужність | 1500 Вт кВт |
| Світловий індикатор | Да |
| Штрих код | 6902021023201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴


