Крапельна кавоварка GDC04, 450Вт 0.24л (GRUNHELM)
609 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація:
Кофеварка
Керамические чашки - 2 шт
Инструкция. Цвет изделия: Белый/Черный. Штрих код: 6902019004502. Дисплей: Нет. Тип управління: Механічний. Напруга: 220-240 В. Особливості: Индикатор включения и готовности Шкала уровня воды Нейлоновый фильтр. Потужність: 450 Вт. Тип двигуна: Капельная. Вага: 0.8 кг. Длина кабеля, м: 0.75. Потужність, Вт: 450. Матеріал корпуса: Пластик. Сфера використання: Для дома. Вес брутто, кг: 0.9. Додаткові функції: Защита от перегрева без воды. Емкость для молока: Нет. Контейнер для засыпания молотого кофе: Есть. Приготовление капучино: Нет. Резервуар для воды, мл: 240. Тип используемого кофе: Молотый. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Кавоварка. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 0.24 л. Колір: Чорний. Частота: 50-60 Гц. Індикатор рівня води: +. Тип кавоварки: Крапельна. Одночасне приготування двох чашок кави: +. Протикапельна система: +. Багаторазовий фільтр: +.
Кофеварка
Керамические чашки - 2 шт
Инструкция. Цвет изделия: Белый/Черный. Штрих код: 6902019004502. Дисплей: Нет. Тип управління: Механічний. Напруга: 220-240 В. Особливості: Индикатор включения и готовности Шкала уровня воды Нейлоновый фильтр. Потужність: 450 Вт. Тип двигуна: Капельная. Вага: 0.8 кг. Длина кабеля, м: 0.75. Потужність, Вт: 450. Матеріал корпуса: Пластик. Сфера використання: Для дома. Вес брутто, кг: 0.9. Додаткові функції: Защита от перегрева без воды. Емкость для молока: Нет. Контейнер для засыпания молотого кофе: Есть. Приготовление капучино: Нет. Резервуар для воды, мл: 240. Тип используемого кофе: Молотый. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: Кавоварка. Довжина кабеля: 0.75 м. Об `єм: 0.24 л. Колір: Чорний. Частота: 50-60 Гц. Індикатор рівня води: +. Тип кавоварки: Крапельна. Одночасне приготування двох чашок кави: +. Протикапельна система: +. Багаторазовий фільтр: +.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | + |
| Багаторазовий фільтр | + |
| Вага брутто, кг | 0.9 |
| Висота, мм | 217 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю, м | 0.75 |
| Довжина кабеля | 0.75 м |
| Довжина, мм | 210 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання без води |
| Ємність для молока | Немає |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | <br/>Кававарка<br/> Керамічні чашки — 2 шт. |
| Контейнер для засинання меленої кави | Да |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 220-240 В |
| Об `єм | 0.24 л |
| Одночасне приготування двох чашок кави | + |
| Особливості | Індикатор увімкнення та готовності Шкала рівня води Нейлоновий фільтр |
| Потужність | 450 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 450 |
| Приготування капучино | Немає |
| Протикапельна система | + |
| Резервуар для води, мл | 240 |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Кавоварка |
| Тип двигуна | Крапельна |
| Тип керування | Механічний |
| Цвет изделия | Білий/Чорний |
| Частота | 50-60 Гц Гц |
| Ширина, мм | 159 |
| Штрих код | 6902019004502 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴


