Еспресо кавоварка GEC15, 850Вт 15 БАР (GRUNHELM)
3 329 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація:
Кофемашина
Мерная ложка
Инструкция. Цвет изделия: Черный/Металлик. Штрих код: 6902018000154. Дисплей: Нет. Тип управління: Механическое. Напруга: 220 - 240 В. Особливості: Система "Капучино"
Антикапельная система
Съемный поддон для капель
Съемный резервуар для воды Шкала уровня воды
Металлическая панель управления
Световые индикаторы включения/выключения
2 отдельных термостата для контроля температуры воды и пара. Потужність: 850 Вт. Тип двигуна: Рожковая. Вага: 3.2 кг. Длина кабеля, м: 0.7. Потужність, Вт: 850. Матеріал корпуса: Алюміній. Сфера використання: Для дома. Вес брутто, кг: 3.9. Додаткові функції:
Регулировка подачи пара. Емкость для молока: Нет. Контейнер для засыпания молотого кофе: Нет контейнера. Приготовление капучино: Есть. Резервуар для воды, мл: 1500. Тип используемого кофе: Молотый. Давление водяного насоса, бар: 15. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: кавомашина. Об `єм: 1.5 л. Колір: Чорний. Частота: 50 Гц. Індикатор рівня води: +. Тиск: 15 Бар. Підігрів чашок: Так. Капучинатор: Так. Одночасне приготування двох чашок кави: +. Знімний лоток для збирання крапель: +.
Кофемашина
Мерная ложка
Инструкция. Цвет изделия: Черный/Металлик. Штрих код: 6902018000154. Дисплей: Нет. Тип управління: Механическое. Напруга: 220 - 240 В. Особливості: Система "Капучино"
Антикапельная система
Съемный поддон для капель
Съемный резервуар для воды Шкала уровня воды
Металлическая панель управления
Световые индикаторы включения/выключения
2 отдельных термостата для контроля температуры воды и пара. Потужність: 850 Вт. Тип двигуна: Рожковая. Вага: 3.2 кг. Длина кабеля, м: 0.7. Потужність, Вт: 850. Матеріал корпуса: Алюміній. Сфера використання: Для дома. Вес брутто, кг: 3.9. Додаткові функції:
Регулировка подачи пара. Емкость для молока: Нет. Контейнер для засыпания молотого кофе: Нет контейнера. Приготовление капучино: Есть. Резервуар для воды, мл: 1500. Тип используемого кофе: Молотый. Давление водяного насоса, бар: 15. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Тип: кавомашина. Об `єм: 1.5 л. Колір: Чорний. Частота: 50 Гц. Індикатор рівня води: +. Тиск: 15 Бар. Підігрів чашок: Так. Капучинатор: Так. Одночасне приготування двох чашок кави: +. Знімний лоток для збирання крапель: +.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Підігрів чашок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | + |
| Вага брутто, кг | 3.9 |
| Висота, мм | 320 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Тиск водяного насоса, бар | 15 |
| Довжина кабелю, м | 0.7 |
| Довжина, мм | 320 |
| Додаткові функції | <br/>Регулювання подавання пари |
| Ємність для молока | Немає |
| Знімний лоток для збирання крапель | + |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | <br/>Кофемашина<br/>Мерна ложка<br/>Інструкція |
| Контейнер для засинання меленої кави | Немає контейнера |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Об `єм | 1.5 л |
| Одночасне приготування двох чашок кави | + |
| Потужність | 850 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 850 |
| Приготування капучино | Да |
| Резервуар для води, мл | 1500 |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | кавомашина |
| Тип двигуна | Ріжкова |
| Тиск | 15 барів |
| Цвет изделия | Чорний/Металлік |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Ширина, мм | 260 |
| Штрих код | 6902018000154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 329 ₴


