Описание характеристики: . Комплектація: Гриль, Панелі. Штрих код: 6902022211904. Тип управління: Сенсорне. Напруга: 220В. Потужність: 1800 Вт. Вага: 6.50 кг. Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь / Пластик. Додатково: Шарнірна система верхньої кришки, Регулювання висоти, 2 фіксованих положення відкриття, Пластикова ручка. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 рік. Частота: 50 Гц. Клас захисту: 1. Покриття: Антипригарне покриття. Габаритний розмір: 371 x 321 x 166 мм. Блокування кришки: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кришки | Да |
| Габаритний розмір | 371 x 321 x 166 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Шарнірна система верхньої кришки, Регулювання висоти, 2 фіксованих положення відкриття, Пластикова ручка |
| Клас захисту | 1 |
| Комплектація | Гриль, Панелі |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Покриття | Антипригарне покриття |
| Потужність | 1800 Вт кВт |
| Тип керування | Сенсорний |
| Частота | 50 Гц Гц |
| Штрих код | 6902022211904 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 119 ₴


