Описание характеристики: . Тип управління: Механічний. Потужність: 180 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Виробник: RECA. Колір: Чорний. Країна виробник: Китай. Вага нетто: 0.57 кг. Вага брутто: 0.69 кг. Місткість контейнера для зерен: 60 г. Розміри (ШхГхВ): 9.5х9.5х17.6 см. Кількість ступенів помелу: 3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.69 кг |
| Вага нетто | 0.57 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість ступенів помелу | 3 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Місткість контейнера для зерен | 60 г |
| Потужність | 180 Вт кВт |
| Розміри (ШхГхВ) | 9.5х9.5х17.6 см |
| Тип керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴


