Описание характеристики: . Комплектація: Термопот. Штрих код: 6902020030521. Потужність: 750 Вт. Вага: 2.17 кг. Матеріал корпуса: Метал/пластик. Захист від перегріву: Так. Нагрівальний елемент: Диск. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Тип: Термопот. Об `єм: 3.5 л. Колір: Нержавіюча сталь/чорний. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Світловий індикатор: Так. Індикатор рівня води: Так. Обертання на 360°: Так.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | Да |
| Вага | 2.17 кг кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Захист від перегрівання | Да |
| Колір | Нержавіюча сталь/чорний |
| Комплектація | Термопот |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал/пластик |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об `єм | 3.5 л |
| Обертання на 360° | Да |
| Потужність | 750 Вт кВт |
| Світловий індикатор | Да |
| Тип | Термопот |
| Штрих код | 6902020030521 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719 ₴


