Описание характеристики: . Комплектація: Популярні рецептиЗмінні панелі (бутерброд, гриль, вафлі) – 3 пари. Штрих код: 6902018000802. вага, кг: 1.9. Тип управління: Механический. Напруга: 220В. Потужність: 800 Вт. Тип двигуна: Закрытый (двухсторонний). Вага: 1.9 кг. Потужність, Вт: 800. Матеріал корпуса: Метал/пластик. Основная комплектация: Сменные панели 3 пары (бутерброды, гриль, вафли) Листовка "Любимые рецепты", инструкция. Сфера використання: Для дома. Тип установки внутреннего блока: Настольные. Дополнительные возможности: Индикатор нагрева
Индикатор работы
Зажим-фиксатор Автоматический контроль температуры режима Отсек для шнура питания. Тип нагрівального елемента: ТЭН. Покрытие жарочной поверхности: Антипригарное. Рабочая поверхность: Рифленая. Размер панелей, мм: 216х120. Съемный поддон для сбора жира: Нет. Темпиратура нагрева: 140-210°C. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 місяць. Частота: 50/60 Гц. Клас захисту: 1. Покриття: Антипригарне покриття. Температура нагрівання: 210°C. Розмір панелей: 21.6 х 12 см. Габаритний розмір: 256 х 242 х 147 мм. Блокування кришки: Так.
Индикатор работы
Зажим-фиксатор Автоматический контроль температуры режима Отсек для шнура питания. Тип нагрівального елемента: ТЭН. Покрытие жарочной поверхности: Антипригарное. Рабочая поверхность: Рифленая. Размер панелей, мм: 216х120. Съемный поддон для сбора жира: Нет. Темпиратура нагрева: 140-210°C. Виробник: Grunhelm. Гарантія: 1 місяць. Частота: 50/60 Гц. Клас захисту: 1. Покриття: Антипригарне покриття. Температура нагрівання: 210°C. Розмір панелей: 21.6 х 12 см. Габаритний розмір: 256 х 242 х 147 мм. Блокування кришки: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кришки | Да |
| Висота, мм | 147 |
| Габаритний розмір | 256 х 242 х 147 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина, мм | 242 |
| Додаткові можливості | Індикатор нагрівання<br/>Індикатор роботи<br/>Затискач-фіксатор Автоматичний контроль температури режиму Відсік для шнура живлення |
| Клас захисту | 1 |
| Комплектація | Популярні рецептиЗмінні панелі (бутерброд, гриль, вафлі) – 3 пари |
| Матеріал корпуса | Метал/пластик |
| Напруга | 220 В |
| Основна комплектація | Змінні панелі 3 пари (бутерброди, гриль, вафлі) Листя "Улюблені рецепти", інструкція |
| Покриття | Антипригарне покриття |
| Покриття жарякової поверхні | Антипригарне |
| Потужність | 800 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 800 |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Розмір панелей, мм | 216х120 |
| Розмір панелей | 21.6 х 12 см |
| Сфера використання | Для дому |
| Знімний піддон для збору жиру | Немає |
| Температура нагрівання | 210 °C |
| Темпарту нагрівання | 140-210°C |
| Тип двигуна | Закритий (двосторонній) |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Тип керування | Механічний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настільні |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Ширина, мм | 256 |
| Штрих код | 6902018000802 |
| Вага (кг) | 1.9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴


