Сушарка для овочів і фруктів - BY1159 (GRUNHELM)
3 199 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Штрих код: . Потужність: 245 Вт. Матеріал корпуса: Пластик. Система сушіння: Метод вертикальної конвекції. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Колір: Черний. Напруга мережі: 220-240 В. Вага нетто: 2.5 кг. Вага брутто: 3 кг. Діапазон температур: 35 - 70 ˚C. Місткість 1-го рівня: до 1 кг. Кількість складних рівнів: 5. Діаметр рівня: 25Х320 мм. Розмір сушарки: . Розмір упаковки: 330х330х230мм. Висота між рівнями: 2,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3 кг |
| Вага нетто | 2.5 кг |
| Висота між рівнями | 2,5 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр рівня | 25Х320 мм |
| Діапазон температур | 35 - 70 ˚C |
| Колір | Черний |
| Країна походження | Китай |
| Кількість складних рівнів | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Місткість 1-го рівня | до 1 кг |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Потужність | 245 Вт кВт |
| Розмір упаковки | 330х330х230мм |
| Система сушіння | Метод вертикальної конвекції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴


