Сушарка для овочів і фруктів - BY1102 (GRUNHELM)
1 989 ₴
- В наявності
- Код: BY1102
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація:
Сушилка
5 лотков
Крышка
Гарантийный талон
Инструкция. Цвет изделия: Белый. Штрих код: 2000963129235. Тип управління: Механический. Особливості: Прибор безопасен в эксплуатации, благодаря наличию термопредохранителя и двойной изоляции.
Технология сушки запатентованным методом вертикальной конвекции, полностью исключает смешение запахов и позволяет высушивать одновременно разные виды продуктов.
. Потужність: 245 Вт. Потужність, Вт: 245. Матеріал корпуса: Пластик. Вес брутто, кг: 3. Вместимость 1-го уровня, кг: до 1. Возможность добавления дополнительных секций: Нет. Высота поддона, см: 2.5. Диаметр уровня, см: 32. Количество поддонов, шт: 5. Кількість температурних режимів: 7. Матеріал піддонів: Пищевой пластик. Напряжение переменного тока, В: 220 - 240. Оснащение:
Защита от перегрева
Индикатор включения. Распложение вентилятора:
Снизу. Система сушіння:
Конвективная
Нагревательная. Температура сушіння: 35 - 70 ˚C
. Терморегулятор: Есть. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Вага нетто: 2.5 кг. Вага брутто: 3 кг. Діапазон температур: 35 - 70°C. Місткість 1-го рівня: 1 кг. Кількість складних рівнів: 5. Діаметр рівня: 32 см. Розмір сушарки: 320x320x230 мм. Розмір упаковки: 330х330х230 мм. Висота між рівнями: 2.5 см.
Сушилка
5 лотков
Крышка
Гарантийный талон
Инструкция. Цвет изделия: Белый. Штрих код: 2000963129235. Тип управління: Механический. Особливості: Прибор безопасен в эксплуатации, благодаря наличию термопредохранителя и двойной изоляции.
Технология сушки запатентованным методом вертикальной конвекции, полностью исключает смешение запахов и позволяет высушивать одновременно разные виды продуктов.
. Потужність: 245 Вт. Потужність, Вт: 245. Матеріал корпуса: Пластик. Вес брутто, кг: 3. Вместимость 1-го уровня, кг: до 1. Возможность добавления дополнительных секций: Нет. Высота поддона, см: 2.5. Диаметр уровня, см: 32. Количество поддонов, шт: 5. Кількість температурних режимів: 7. Матеріал піддонів: Пищевой пластик. Напряжение переменного тока, В: 220 - 240. Оснащение:
Защита от перегрева
Индикатор включения. Распложение вентилятора:
Снизу. Система сушіння:
Конвективная
Нагревательная. Температура сушіння: 35 - 70 ˚C
. Терморегулятор: Есть. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Вага нетто: 2.5 кг. Вага брутто: 3 кг. Діапазон температур: 35 - 70°C. Місткість 1-го рівня: 1 кг. Кількість складних рівнів: 5. Діаметр рівня: 32 см. Розмір сушарки: 320x320x230 мм. Розмір упаковки: 330х330х230 мм. Висота між рівнями: 2.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3 кг |
| Вага нетто | 2.5 кг |
| Вага брутто, кг | 3 |
| Висота між рівнями | 2.5 см |
| Висота, мм | 230 |
| Місткість 1 рівня, кг | до 1 |
| Можливість додавання додаткових секцій | Немає |
| Висота піддона, см | 2.5 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр рівня, см | 32 |
| Довжина, мм | 330 |
| Діаметр рівня | 32 см |
| Діапазон температур | 35 - 70°C |
| Кількість піддонів, шт. | 5 |
| Комплектація | <br/>Сушарка<br/>5 лотків<br/>Крихіт<br/>Гарантійний талон<br/>Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Кількість складних рівнів | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал піддонів | Харчовий пластик |
| Місткість 1-го рівня | 1 кг |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Напруга змінного струму, В | 220 - 240 |
| Обладнання | <br/>Захист від перегрівання<br/>Індикатор увімкнення |
| Потужність | 245 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 245 |
| Розкладання вентилятора | <br/>Знизу |
| Розмір сушарки | 320x320x230 мм |
| Розмір упаковки | 330х330х230 мм |
| Система сушіння | <br/> Конвективна<br/>Нагрівальна |
| Температура сушіння | 35 - 70 ˚C<br /> |
| Тип керування | Механічний |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина, мм | 330 |
| Штрих код | 2000963129235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴


