Сушарка для овочів і фруктів - BY1162 (GRUNHELM)
2 879 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: - Сушарка - 5 рівнів - Інструкція - Гарантійний талон. Цвет изделия: Белый. Штрих код: 6902017011625. Тип управління: Механический. Особливості: Равномерное высушивание на всех уровнях. Есть возможность приготовления домашней лапши, сухариков и вяленой рыбы.. Загальний об'єм: 20 л. Потужність: 520 Вт. Потужність, Вт: 520. Матеріал корпуса: Пластик. Вес брутто, кг: 4.5. Вместимость 1-го уровня, кг: до 4. Возможность добавления дополнительных секций: Нет. Высота поддона, см: 5. Диаметр уровня, см: 38. Количество поддонов, шт: 4. Кількість температурних режимів: 5. Матеріал піддонів: Пищевой пластик. Напряжение переменного тока, В: 220 - 240. Оснащение:
Защита от перегрева
Индикатор включения. Распложение вентилятора:
Снизу. Система сушіння:
Конвективная
Нагревательная. Температура сушіння: 36 - 70 ˚C
. Терморегулятор: Есть. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Вага нетто: 4 кг. Вага брутто: 4.5 кг. Діапазон температур: 35 - 70°C. Місткість 1-го рівня: До 4 кг. Кількість складних рівнів: 5. Діаметр рівня: 38 см. Розмір сушарки: 385х385х376 мм. Розмір упаковки: 390х390х400 мм.
Защита от перегрева
Индикатор включения. Распложение вентилятора:
Снизу. Система сушіння:
Конвективная
Нагревательная. Температура сушіння: 36 - 70 ˚C
. Терморегулятор: Есть. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 2 роки. Напруга мережі: 220В / 50 Гц. Вага нетто: 4 кг. Вага брутто: 4.5 кг. Діапазон температур: 35 - 70°C. Місткість 1-го рівня: До 4 кг. Кількість складних рівнів: 5. Діаметр рівня: 38 см. Розмір сушарки: 385х385х376 мм. Розмір упаковки: 390х390х400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4.5 кг |
| Вага нетто | 4 кг |
| Вага брутто, кг | 4.5 |
| Висота, мм | 400 |
| Місткість 1 рівня, кг | до 4 |
| Можливість додавання додаткових секцій | Немає |
| Висота піддона, см | 5 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр рівня, см | 38 |
| Довжина, мм | 390 |
| Діаметр рівня | 38 см |
| Діапазон температур | 35 - 70°C |
| Загальний об'єм | 20 л л |
| Кількість піддонів, шт. | 4 |
| Комплектація | - Сушарка - 5 рівнів - Інструкція - Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Кількість складних рівнів | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал піддонів | Харчовий пластик |
| Місткість 1-го рівня | До 4 кг |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Напруга змінного струму, В | 220 - 240 |
| Обладнання | <br/>Захист від перегрівання<br/>Індикатор увімкнення |
| Особливості | Рівномірне висушування на всіх рівнях. Є можливість приготування домашньої локшини, сухариків і в'яленої риби. |
| Потужність | 520 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 520 |
| Розкладання вентилятора | <br/>Знизу |
| Розмір сушарки | 385х385х376 мм |
| Розмір упаковки | 390х390х400 мм |
| Система сушіння | <br/> Конвективна<br/>Нагрівальна |
| Температура сушіння | 36 - 70 ˚C<br /> |
| Тип керування | Механічний |
| Цвет изделия | білий |
| Ширина, мм | 390 |
| Штрих код | 6902017011625 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 879 ₴


