Блендер стаціонарний EBS-1200TG, 1200 Вт, 3 швидкости (GRUNHELM)
2 039 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Описание характеристики: . Комплектація: Мірний стакан; Моторний блок; Чаша блендера з блоком ножів; Інструкція. Штрих код: 6902020012008. Кількість швидкостей: 3. Потужність: 1200 Вт. Вага: Вага: 3.85 кг. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 3. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 325х280х210 мм. Об'єм чаші блендера: 1.5 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага: 3.85 кг кг |
| Габарити | 325х280х210 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Комплектація | Мірний стакан; Моторний блок; Чаша блендера з блоком ножів; Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 1200 Вт кВт |
| Штрих код | 6902020012008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039 ₴


