Блендер подрібнювач EBS-500G, 500 Вт, 1 швидкість (GRUNHELM)
1 329 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: ПодрібнювачІнструкція;. Штрих код: 6902020005000. Кількість швидкостей: 1. Потужність: 500 Вт. Вага: 2 кг. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: 1. Матеріал ніжки блендера: Пластик. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1 м. Габарити: 300х190х170 мм. Об'єм чаші блендера: 1.2 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 300 х 140 х 170 мм |
| Гарантія, міс | 1 рік |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Комплектація | ПодрібнювачІнструкція; |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал ніжки блендера | Пластик |
| Об'єм чаші блендера | 1.2 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 500 Вт кВт |
| Штрих код | 6902020005000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴


