Мульти-блендерний набір - EBS-1000МG, 1000 Вт (GRUNHELM)
2 349 ₴
- В наявності
+380 (68) 987-77-07
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація: Блендер
Острые четырехлепестковые ножи
Чаша с измельчителем
Мерный стакан 0.6 л
Венчик из нержавеющей стали
Три диска для грубой и мелкой нарезки и измельчения овощей и фруктов Толкатель Инструкция. Цвет изделия: Черный. Штрих код: 6902018010023. Вес в упаковке, кг: 2.83. Кількість швидкостей: Плавне регулювання. Потужність: 1000 Вт. Тип двигуна:
Погружной. Вага: 2.8 кг. Длина кабеля, м: 1.4. Емкость мини-измельчителя: 1750. Емкость стакана: 600. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: Плавная регулировка
. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь / Пластик. Потужність, Вт: 1000. Страна-производитель товара: Китай. додаткові характеристики:
Подвесная петля. Насадки: Ніж подрібнювач. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1.4 м. Напруга мережі: 220 - 240 В. Частота струму: 50/60. Об'єм чаші блендера: 1.7 л. Віночок для збивання: Так.
Острые четырехлепестковые ножи
Чаша с измельчителем
Мерный стакан 0.6 л
Венчик из нержавеющей стали
Три диска для грубой и мелкой нарезки и измельчения овощей и фруктов Толкатель Инструкция. Цвет изделия: Черный. Штрих код: 6902018010023. Вес в упаковке, кг: 2.83. Кількість швидкостей: Плавне регулювання. Потужність: 1000 Вт. Тип двигуна:
Погружной. Вага: 2.8 кг. Длина кабеля, м: 1.4. Емкость мини-измельчителя: 1750. Емкость стакана: 600. Подрібнювач: Так. Кількість швидкостей: Плавная регулировка
. Матеріал ніжки блендера: Нержавіюча сталь / Пластик. Потужність, Вт: 1000. Страна-производитель товара: Китай. додаткові характеристики:
Подвесная петля. Насадки: Ніж подрібнювач. Виробник: Grunhelm. Країна походження: Китай. Гарантія: 1 рік. Довжина кабеля: 1.4 м. Напруга мережі: 220 - 240 В. Частота струму: 50/60. Об'єм чаші блендера: 1.7 л. Віночок для збивання: Так.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип приладу | Блендер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2.83 |
| Висота, мм | 520 |
| Віночок для збивання | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю, м | 1.4 |
| Довжина кабеля | 1.4 м |
| Довжина, мм | 320 |
| Місткість мініподрібнювача | 1750 |
| Місткість склянки | 600 |
| Комплектація | Блендер<br/> Гострі чотирипелюсткові ножі<br/>Чаша з подрібнювачем<br/>Мірний стакан 0.6 л<br/>Вінчик із неіржавкої сталі<br/>Три диска для грубої та дрібної нарізки та подрібнення овочів і фруктів Толкатель Інструкція |
| Країна походження | Китай |
| Кількість швидкостей | Плавне регулювання<br/> |
| Матеріал ніжки блендера | Нержавіюча сталь / Пластик |
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Насадки | Ніж подрібнювач |
| Об'єм чаші блендера | 1.7 л |
| Подрібнювач | Да |
| Потужність | 1000 Вт кВт |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип двигуна | <br/>Заглибний |
| Цвет изделия | Чорний |
| Частота тока | 50/60 Гц |
| Ширина, мм | 430 |
| Штрих код | 6902018010023 |
| Додаткові характеристики | <br/>Підвісна петля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 349 ₴


